Infira Outdoor to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości sprzętu termowizyjnego i noktowizyjnego.

Jesteśmy liderem w technologii i innowacjach, dostarczając najbardziej profesjonalne rozwiązania optoelektroniczne do zastosowań zewnętrznych. 

Podczas gdy 17μm jest nadal głównym nurtem detektorów termowizyjnych, nasza firma posiada dobrze rozwiniętą technologię 12μm, co zapewnia wyraźniejszy i bardziej szczegółowy obraz. 

Wiemy, że niezależnie od tego, czy chodzi o obserwację przyrody, polowanie czy ratunek, oczekujesz, że nasze urządzenia będą Twoimi niezawodnymi asystentami. Mając to na uwadze, ciężko pracowaliśmy nad rozwojem naszych produktów, aby zapewnić Ci coraz wyraźniejsze, dalsze i lepsze widzenie.

Rozumiemy, że masz wysokie oczekiwania co do niezawodności i trwałości naszych produktów. Dlatego niezmiennie dążymy do utrzymania najwyższych standardów jakości. Od badań i rozwoju, przez proces produkcji, aż po dostawę, przestrzegamy najbardziej rygorystycznych norm, aby zapewnić niezawodność urządzeń i dostarczyć Ci produkty wysokiej jakości, na których zawsze można polegać!

Nasze dążenie do doskonałości zdobyło przychylność klientów outdoorowych w ponad 89 krajach na całym świecie.

Poznaj nasze produkty, odwiedź nasze social media i bądź na bieżąco z naszymi nowinkami.