TD50L + X-Hog PRO

Ciesz się niezrównaną jakością obserwacji nocnej z zestawem promocyjnym, zawierającym lunetę noktowizyjną TD50L oraz iluminator laserowy podczerwieni X-Hog Pro w wyjątkowej cenie 4999zł!

4 999,00 zł
Brutto
  Bezpieczne zakupy

Wszystkie działania, które podejmujesz na stronie są szyfrowane dzięki certyfikatowi SSL.

  Dostawa

Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin.

  Nasze produkty

W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Zestaw TD50L + Iluminator X-Hog Pro

Luneta TD50L oferuje wysokiej jakości obraz w warunkach nocnych, doskonale sprawdzając się podczas polowań i obserwacji. W zestawie z iluminatorem X-Hog Pro, wyposażonym w diody 940nm/850nm lub LED (światło białe widoczne), z łatwością dostosujesz sprzęt do swoich potrzeb, zapewniając sobie wyjątkowe doświadczenia.

Zaawansowana technologia iluminatora X-Hog Pro pozwala na wybór długości fali światła jednym ruchem ręki, oferując nie tylko zwiększoną wydajność noktowizji, ale również wygodę użytkowania. Odporność na wodę, trwała konstrukcja i długi czas pracy to tylko niektóre z cech, które czynią ten zestaw niezbędnym wyposażeniem każdego myśliwego.

Poznaj z lunetą TD50L

Połączenie dużego i wysokiej jakości obiektywu 50mm/F1.2 z matrycą CMOS HD o rozdzielczości 1440x1080 działającego nawet pod bardzo słabym oświetleniem i wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości, potężnym iluminatorem IR, zintegrowanym wysoce efektywnym algorytmem, itp. czyni z TD50L idealną cyfrową lunetę noktowizyjną z doskonałą czułością nocną i możliwością widzenia nawet w bezksiężycowe noce.

Trzy tryby obrazu

W urządzeniu istnieją trzy tryby obrazów: tryb TD50L-Day, tryb księżyca i tryb gwiazdy. W trybie dziennym (TD50L-Day) istnieje niezwykłe wyświetlanie prawdziwych kolorów oddających autentyczną scenerię widocznego miejsca. W trybie Księżyca i Gwiazdy TD50L nie tylko zapewnia użytkownikom doskonałą widoczność w nocy, ale także zapewnia wyraźny obraz obserwacyjny bez żadnych opóźnień. Specjalnie zaprojektowany tryb gwiazdy zapewnia wyraźny zakres widzenia w nocy, nawet w bardzo słabych warunkach oświetleniowych lub w bezksiężycową noc.

Zasięg widzenia 600 m w nocy

TD50L to doskonałe narzędzie do wykrywania celów takich jak dzik czy jeleń z odległości do 600 metrów w nocy dzięki połączeniu najlepszej w swoim gatunku czułości nocnej, wyświetlacza o rozdzielczości HD, szerokiego wyboru regulacji jasności i potężnego zewnętrznego odłączanego IR przeznaczonego na np. na bezksiężycowe noce, itp.

4x-16x płynny ciągły zoom

Podstawowe powiększenie TD50L wzrasta czterokrotnie – od 4x do 16x. W porównaniu ze zwykłym integralnym, wielokrotnym zoomem, TD50L pozwala użytkownikom na ciągłe i stopniowe powiększanie od 4x do 16x, co pozwala cieszyć się niestandardowym polem widzenia i płynnym powiększaniem ekranu. Elastyczną funkcję powiększania i pomniejszania można obsługiwać w dłoniach.

System podwójnego zasilania

Cyfrowe lunety celownicze TD50L są zasilane dwoma rodzajami akumulatorów: wbudowaną baterią 6600mAh oraz drugą wymienną baterią 18500 umieszczoną w komorze baterii, która zapewnia ponad 13 godzin pracy na baterii. Po rozładowaniu baterii luneta przełącza się automatycznie z komory baterii na wbudowaną baterię. Wymienną baterię 18500 można wyjąć i wymienić w ciągu kilku sekund bez pośredniego wyłączania lunety.

Kompatybilny ze standardowymi pierścieniami o średnicy 30 mm

Nowo zaprojektowany, standardowy wygląd lunety o tubusie 30 mm pozwala na instalację TD50L na standardowym montażu i łatwą instalację na szynie Picatinny z prostą obsługą, stabilnością i niezawodnością. To klasyczna i praktyczna budowa konstrukcji.

Potężny iluminator podczerwieni 850nm/940nm

Ta oferta zawiera urządzenie TD50L wraz z oświetlaczem IR o 850nm lub 940nm, aby umożliwić zwiększone oświetlenie, pozostając niewykrytym przez cel. Trzy regulowane poziomy mocy IR pozwalają użytkownikowi wybrać preferowany poziom oświetlenia w oparciu o zasięg do celu lub warunki środowiskowe.

Stopień ochrony IP67

TD50L posiada stopień ochrony IP67, co oznacza, że ​​jest w pełni wodoodporny i pyłoszczelny. Lunety celownicze są w stanie pracować w warunkach dużej wilgotności, ulewnego deszczu lub opadów o dowolnej intensywności i przetrwać długi czas w takich warunkach oraz są w stanie przetrwać zanurzenie na głębokość 1 metra.

Tryb obrazu w obrazie (PIP)

Funkcja Picture-in-Picture w TD50L poprawia dokładność celowania, zapewniając dwukrotnie powiększony obraz obszaru celownika w górnej części wyświetlacza. Pomaga użytkownikom powiększyć cel, zachowując widoczność całego pola widzenia, co zwiększa świadomość sytuacyjną.

Zintegrowana obsługa aplikacji Wi-Fi i InfiRay

Wbudowany w TD50L moduł Wi-Fi umożliwia użytkownikom podłączenie lunet celowniczych NV z urządzeniami korzystającymi z aplikacji InfiRay Outdoor. To połączenie otworzy szereg opcji dla użytkowników, takich jak przechowywanie zdjęć i filmów itp., a także innych opcji funkcji w fazie rozwoju.

Przydatne siatki celownicze

Cyfrowa luneta noktowizyjna TD50L ma 6 podstawowych siatek celowniczych do wyboru, aby dopasować się do różnych preferencji użytkowników. Gdy użytkownik powiększa lub pomniejsza obraz na ekranie obracając pokrętło, siatka skaluje się w górę lub w dół proporcjonalnie do zmian powiększenia lunety i pozostaje stała pod względem wymiarów i szczegółów część, która pozwala użytkownikom dostosować się do różnych potrzeb związanych z odległością fotografowania.

Przydatny projekt siatek

Poznaj specyfikację urządzenia

Model

TD50L

Rozdzielczość czujnika, piksele

CMOS 1440×1080

Rozmiar piksela, μm

4×4

Szybkość klatek, Hz

50

Obiektyw, mm

50 (F1.2)

Pole widzenia, º

6,6 × 4,9

Powiększenie, x

4x~16x (4x powiększenie)

Relief oka, mm

70

Wyświetlacz

1280×960 LCOS

Rozdzielczość przechwytywania/nagrywania wideo, piksele

1280*960

Zasięg wykrywania, m

600

Długość fali iluminatora IR

850nm/940nm (opcjonalnie)

Bateria

Wbudowana 6600mAh i wymienna bateria 18500

Maks. Czas pracy (przy temp.=22ºC), h*

>13

Zewnętrzny zasilacz

5 V (USB typu C)

Średnica rury (dla pierścieni montażowych), mm

30

Maks. Siła odrzutu broni karabinowej, g/s²

1000

Stopień ochrony, kod IP (IEC60529)

IP67

Wbudowana pamięć, GB

16

Waga (bez wymiennej baterii), g

<1000

Wymiar, mm

395×85×75

APLIKACJA/Wi-Fi

Wsparcie (InfiRay Outdoor)

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.